OFG-kaptol-logo

SIVE grupe – STARTUP grupe
probni period – grupa će se formirati u slučaju popunjenost od najmanje 50% kapaciteta

ŽUTE grupe – NEAKTIVNE grupe

Fitness Kaptol – Dvorana 1 / Hall 1

PONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAKSUBOTA
TOTAL BODY
09:00 - 09:55
MORNING WORKOUT
09:00 - 09:55
TOTAL BODY
09:00 - 09:55
MORNING WORKOUT
09:00 - 09:55
TOTAL BODY
09:00 - 09:55
Fitness Yoga – Goran
09:00 - 09:55
MORNING PILATES
10:00 - 10:55
DTT - Dedicated to training
10:00 - 10:55
MORNING PILATES
10:00 - 10:55
DTT - Dedicated to training
10:00 - 10:55
MORNING PILATES
10:00 - 10:55
SENIOR FIT
11:00 - 11:55
SENIOR FIT
11:00 - 11:55
PILATES POWER
17:00 - 17:55
PILATES POWER
17:00 - 17:55
PILATES POWER
17:00 - 17:55
BODYWEIGHT
18:00 - 18:55
Vedran
DO YOU DARE
18:00 - 18:55
BODYWEIGHT
18:00 - 18:55
Vedran
DO YOU DARE
18:00 - 18:55
BODYWEIGHT
18:00 - 18:55
Vedran

OrlandoFit Pump
19:10 - 19:55
INDOOR CYCLING
19:00 - 19:55

OrlandoFit Pump
19:10 - 19:55
INDOOR CYCLING
19:00 - 19:55




FAT BURN CONDITIONING
20:00 - 20:55
PURE PILATES
20:00 - 20:55

FAT BURN CONDITIONING
20:00 - 20:55
PURE PILATES
20:00 - 20:55
ZUMBA FITNESS
21:00 - 21:55
ZUMBA FITNESS
21:00 - 21:55

Fitness Kaptol – Dvorana 2 / Hall 2

PONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAKSUBOTA
FUNCTIONAL CIRCUIT
09:00 - 09:55
FUNCTIONAL CIRCUIT
09:00 - 09:55
TRX
18:15 - 19:10
TRX
18:15 - 19:10
TRX
18:15 - 19:10
DO YOU DARE
19:15 - 20:10
DO YOU DARE
19:15 - 20:10
BOXING Fitness
20:15 - 21:10
BOXING Pro
20:15 - 21:10
BOXING Fitness
20:15 - 21:10
BOXING Pro
20:15 - 21:10

OFG-ggg-logo

SIVE grupe – STARTUP grupe
probni period – grupa će se formirati u slučaju popunjenost od najmanje 50% kapaciteta

ŽUTE grupe – NEAKTIVNE grupe

Green Gold Gym – Dvorana 1 / Hall 1

PONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAKSUBOTA
FAT BURN CONDITIONING
07:00 - 07:55
OrlandoFit FLOW
07:00 - 07:55
FAT BURN CONDITIONING
07:00 - 07:55
OrlandoFit FLOW
07:00 - 07:55
FAT BURN CONDITIONING
07:00 - 07:55


ORLANDO CROSS
09:30 - 10:25
TRX
16:15 - 17:05
YOGILATES
16:15 - 17:00
TRX
16:15 - 17:05
YOGILATES
16:15 - 17:00
TRX
16:15 - 17:05
PILATES
17:15 - 18:10
ORLANDO CROSS
17:15 - 18:10
PILATES
17:15 - 18:10
ORLANDO CROSS
17:15 - 18:10
PILATES
17:15 - 18:10
DO YOU DARE
18:15 - 19:10
OrlandoFit Intense
18:15 - 19:00
DO YOU DARE
18:15 - 19:10
OrlandoFit Intense
18:15 - 19:00
DO YOU DARE
18:15 - 19:10
BOXING
19:15 - 20:10
OrlandoFit Pump
19:15 - 20:10
BOXING
19:15 - 20:10
OrlandoFit Pump
19:15 - 20:10
BOXING
19:15 - 20:10
FATAWAY AEROBICS
20:15 - 21:10
PILATES
20:15 - 21:10
FATAWAY AEROBICS
20:15 - 21:10
PILATES
20:15 - 21:10
Body Ballet
21:15 - 22:05
Body Ballet
21:15 - 22:05

Green Gold Gym – Gym Floor

PONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAKSUBOTA
HIIT 25´
17:00-17:25
HIIT 25´
17:00-17:25
HIIT 25´
17:00-17:25
HIIT 25´
17:00-17:25
HIIT 25´
17:00-17:25
HIIT 25´
18:00-18:25
HIIT 25´
18:00-18:25
HIIT 25´
18:00-18:25
HIIT 25´
18:00-18:25
HIIT 25´
18:00-18:25

Green Gold Gym – Mala dvorana

PONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAKSUBOTA
DTT - Dedicated to training
08:00 - 09:00
DTT - Dedicated to training
08:00 - 09:00
Basic Pilates
17:30-18:25
Bodyweight
17:15-18:00
Basic Pilates
17:30-18:25
Bodyweight
17:15-18:00
Basic Pilates
16:30-17:25
DTT - Dedicated to training
18:15-19:10
DTT - Dedicated to training
18:15-19:10

Fitness Branimir

SIVE grupe – STARTUP grupe
probni period – grupa će se formirati u slučaju popunjenost od najmanje 50% kapaciteta

ŽUTE grupe – NEAKTIVNE grupe

PONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAKSUBOTA
BOXING
06:30 - 07:20
Mauro
PILATES POWER
06:30 - 07:20
BOXING
06:30 - 07:20
Mauro
PILATES POWER
06:30 - 07:20
BOXING
06:30 - 07:20
Mauro
PILATES
Saša

07:30-08:20
DO YOU DARE
Dalia

07:30-08:20
PILATES
Saša

07:30-08:20
DO YOU DARE
Dalia

07:30-08:20
PILATES
Saša

07:30-08:20
DTT - Dedicated to training
09:30 - 10:20
URBAN ACTIVE
Orlando/Ivona

08:30-09:20
DTT - Dedicated to training
09:30 - 10:20
URBAN ACTIVE
Orlando/Ivona

08:30-09:20
DTT - Dedicated to training
09:30 - 10:20
TRX

09:30-10:20
AERIAL SILK HAMMOCK
A & Z
Početna grupa
10:30-11:20
POLE DANCE
(MIX)
A & Z
10:30-11:20
AERIAL SILK HAMMOCK
A & Z
Početna grupa
10:30-11:20
POLE DANCE
(MIX)
A & Z
10:30-11:20
PILATES
Mihaela

16:15-17:05
CARDIO & CORE
Mihaela

16:15-17:05
PILATES
Mihaela

16:15-17:05
CARDIO & CORE
Mihaela

16:15-17:05
PILATES
Mihaela

16:15-17:05
FAT BURN CONDITIONING
Ivona Č.

17:15-18:05
BODYWEIGHT HIIT WORKOUT
Marin

17:15-18:05
FAT BURN CONDITIONING
Ivona Č.

17:15-18:05
BODYWEIGHT HIIT WORKOUT
Marin

17:15-18:05
BOXING
Josip

17:15-18:05
BOXING
Josip

18:15-19:05
ZUMBA FITNESS
18:15 - 19:05
BOXING
Josip

18:15-19:05
ZUMBA FITNESS
18:15 - 19:05
Body Ballet
18:15 - 19:05
Antonia
OrlandoFit Pump
Mihaela

19:15-20:05
AERIAL SILK HAMMOCK
A & Z
Početna grupa
19:15-20:05
OrlandoFit Pump
Mihaela

19:15-20:05
AERIAL SILK HAMMOCK
A & Z
Početna grupa
19:15-20:05
OrlandoFit Pump
Mihaela

19:15-20:05
POLE DANCE
(početna)
A & Z

20:15-21:05
AERIAL SILK HAMMOCK
A & Z
Napredna grupa
20:15-21:05
POLE DANCE
(početna)
A & Z

20:15-21:05
AERIAL SILK HAMMOCK
A & Z
Napredna grupa
20:15-21:05
POLE DANCE
(napredna)
A & Z

21:15-22:05
AERIAL HOOP
A & Z

21:15-22:05
POLE DANCE
(napredna)
A & Z

21:15-22:05
AERIAL HOOP
A & Z

21:15-22:05
Funkcionalna dvorana - Dvorana 2
ORLANDO CROSS
20:15 - 21:05
Dalia
ORLANDO MILITARY DRILL
20:15 - 21:05
Roko
ORLANDO CROSS
20:15 - 21:05
Dalia
ORLANDO MILITARY DRILL
20:15 - 21:05
Roko
Gym floor - Dvorana 3
OLYMPIC BOXING ŠKARO
18:15 - 19:05
OLYMPIC BOXING ŠKARO
18:15 - 19:05
OLYMPIC BOXING ŠKARO
18:15 - 19:05
OLYMPIC BOXING ŠKARO
18:15 - 19:05
OLYMPIC BOXING ŠKARO
18:15 - 19:05
INDOOR CYCLING
20:15 - 21:05
Mihaela
INDOOR CYCLING
20:15 - 21:05
Mihaela

Rezervacije i otkaz termina mogući su direktno na recepciji fitnessa ili putem telefona.
Reservation and cancellation terms are possible, directly to the reception of fitness, or by phone call.

OFG-kaptol-logoOFG-ggg-logoOFG-branimir-logo

RADNO VRIJEME
ponedjeljak - petak 07.00 do 22.30
Subota 08.30 - 20.30
Nedjelja 15.30 - 20.30

Radno vrijeme
ponedjeljak - petak: 06.00 do 22.30
subota: 08.30 do 20.30
nedjelja: 15.30 do 20.30


Radno vrijeme
ponedjeljak - petak: 06.00 do 22.30
subota: 08.30 do 20.30
nedjelja: 15.30 do 20.30


OPENING HOURS
Monday - Friday 7.00 am - 10.30 pm
Saturday 8.30 am - 8.30 pm
Sunday 3.30 pm - 8:30 pm

OPENING HOURS
Monday - Friday 6.00 am - 10.30 pm
subota: 8.30 am - 8.30 pm
nedjelja: 3.30 pm - 8.30 pm

OPENING HOURS
Monday - Friday 6.00 am - 10.30 pm
subota: 8.30 am - 8.30 pm
nedjelja: 3.30 pm - 8.30 pm

Fitness Kaptol
recepcija@orlandofit.hr
fitnesskaptol@orlandofit.hr
+385 1 4860 805
+385 99 3450 424

Green Gold Gym
recepcija@orlandofit.hr
greengoldgym@orlandofit.hr
+385 1 6465 200
+385 99 3554 424

Fitness Branimir
recepcija@orlandofit.hr
fitnessbranimir@orlandofit.hr
+385 1 6250 005