Orlando Fitness Group

 e-mail kontaktbroj telefona
Recepcija Green Gold Gymrecepcija@orlandofit.hr+385 1 646 5200
Prijem & recepcija OrlandoFit Green Gold Gymrecepcija@orlandofit.hr+385 99 497 8411
Recepcija Fitness Kaptolrecepcija@orlandofit.hr+385 1 4860 805
Green Gold Gym koordinatorgreengoldgym@orlandofit.hr+385 99 3554 424
Fitness Kaptol koordinatorfitnesskaptol@orlandofit.hr+385 99 3450 424
Računovodstvo i poslovi ureda Upraveoffice@orlandofit.hr+385 99 4450 424
Marketing i PRmarketing@orlandofit.hr+385 99 4978 409
Voditelj poslovanja/management fitnessafitness@orlandofit.hr+385 99 6450 424
Prodaja fitness opremeprodaja@starfitness.hr+385 99 5450 425
Voditelj prodajesales@orlandofit.hr+385 99 4978 410
Prijem & recepcija OrlandoFit Fitness Branimirrecepcija@orlandofit.hr+385 99 4978 412
Koordinator OrlandoFit Fitness Branimirfitnessbranimir@orlandofit.hr+385 99 4978 413
Podrška korisnicima i opće informacijeinfo@orlandofit.hr+385 99 5450 424
Servis fitness opremeservis@orlandofit.hr+385 99 5450 426
IT podrškatech@orlandofit.hr 

H.O.L.S. d.o.o.

društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, ugostiteljstvo, promet nekretnina, šport i turizam – Trgovački sud u Zagrebu
MBS: 080049755
OIB: 23971298808
Sjedište: Prevoj 73, Zagreb
Temeljni kapital društva je uplaćen u cijelosti i iznosi 250.000,00
Član Uprave: Orlando Lopac prof., Roman Partcei dipl.oecc