PREUZMITE PDF raspored / DOWNLOAD PDF Schedule

OFG-kaptol-logo

SIVE grupe – STARTUP grupe
probni period – grupa će se formirati u slučaju popunjenost od najmanje 50% kapaciteta

Fitness Kaptol – Dvorana 1 / Hall 1

PONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAKSUBOTA
TOTAL BODY
09:00 - 09:55
MORNING WORKOUT
09:00 - 09:55
TOTAL BODY
09:00 - 09:55
MORNING WORKOUT
09:00 - 09:55
TOTAL BODY
09:00 - 09:55
Fitness Yoga – Dea Draženka Jović
09:00 - 09:55
MORNING PILATES
10:00 - 10:55
MORNING PILATES
10:00 - 10:55
MORNING PILATES
10:00 - 10:55
SENIOR FIT
11:00 - 11:55
SENIOR FIT
11:00 - 11:55
PILATES POWER
17:00 - 17:55
PILATES POWER
17:00 - 17:55
PILATES POWER
17:00 - 17:55


CARDIO & CORE
18:00 - 18:55
Ivona F.
DO YOU DARE
18:00 - 18:55


CARDIO & CORE
18:00 - 18:55
Ivona F.
DO YOU DARE
18:00 - 18:55

OrlandoFit Pump
19:00 - 19:40
INDOOR CYCLING
19:00 - 19:55

OrlandoFit Pump
19:00 - 19:40
INDOOR CYCLING
19:00 - 19:55
OrlandoFit Pump
19:00 - 19:40

FAT BURN CONDITIONING
20:00 - 20:55
PURE PILATES
20:00 - 20:55

FAT BURN CONDITIONING
20:00 - 20:55
PURE PILATES
20:00 - 20:55
ZUMBA FITNESS
21:00 - 21:55
ZUMBA FITNESS
21:00 - 21:55

Fitness Kaptol – Dvorana 2 / Hall 2

PONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAKSUBOTA
FUNCTIONAL CIRCUIT
09:00 - 09:55
FUNCTIONAL CIRCUIT
09:00 - 09:55
TRX
18:15 - 19:10
TRX
18:15 - 19:10
TRX
18:15 - 19:10
TRX
19:15 - 20:10
DO YOU DARE
19:15 - 20:10
DO YOU DARE
19:15 - 20:10
BOXING FITNESS
19:15 - 20:10
BOXING
20:15 - 21:10
CROSS COMBAT
20:15 - 21:10
BOXING
20:15 - 21:10
CROSS COMBAT
20:15 - 21:10

OFG-ggg-logo

SIVE grupe – STARTUP grupe
probni period – grupa će se formirati u slučaju popunjenost od najmanje 50% kapaciteta

Green Gold Gym – Dvorana 1 / Hall 1

PONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAKSUBOTA
FAT BURN CONDITIONING
06:30 - 07:25
FAT BURN CONDITIONING
06:30 - 07:25
FAT BURN CONDITIONING
06:30 - 07:25
FAT BURN CONDITIONING
07:30 - 08:25
OrlandoFit FLOW
07:00 - 07:55
FAT BURN CONDITIONING
07:30 - 08:25
OrlandoFit FLOW
07:00 - 07:55
FAT BURN CONDITIONING
07:30 - 08:25


ORLANDO CROSS
09:30 - 10:25
Gym and fun kids (DV Čigra)
15:00 - 15:55
Gym and fun kids (DV Čigra)
15:00 - 15:55
Gym and fun kids (DV Čigra)
15:00 - 15:55
TRX WARRIOR
16:00 - 16:45
YOGILATES
16:10 - 16:55
TRX WARRIOR
16:00 - 16:45
YOGILATES
16:10 - 16:55
TRX WARRIOR
16:00 - 16:45
PILATES
17:00 - 17:55
ORLANDO CROSS
17:00 - 17:55
PILATES
17:00 - 17:55
ORLANDO CROSS
17:00 - 17:55
PILATES
17:00 - 17:55
DO YOU DARE
18:00 - 18:55
OrlandoFit Intense
18:00 - 18:45
DO YOU DARE
18:00 - 18:55
OrlandoFit Intense
18:00 - 18:45
DO YOU DARE
18:00 - 18:55
BOXING
19:00 - 19:55
OrlandoFit Pump
18:45 - 19:30
BOXING
19:00 - 19:55
OrlandoFit Pump
18:45 - 19:30
BOXING
19:00 - 19:55
PILATES
19:30 - 20:25
PILATES
19:30 - 20:25
FATAWAY AEROBICS
20:00 - 20:55
FATAWAY AEROBICS
20:00 - 20:55
FLOW STRECH
21:00 - 21:55
AERIAL HOOP
20:45 - 21:45
FLOW STRECH
21:00 - 21:55
AERIAL HOOP
20:45 - 21:45

Green Gold Gym – Gym Floor

PONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAKSUBOTA
HIIT 25´
17:00
HIIT 25´
17:00
HIIT 25´
17:00
HIIT 25´
17:00
HIIT 25´
17:00
HIGH HEEL JAZZ DANCE
17:00 - 18:15
kotizacija 30 kuna, plaćanje po dolasku jednom mjesečno uz prethodnu najavu, obavezna je rezervacija
HIIT 25´
18:00
HIIT 25´
18:00
HIIT 25´
18:00
HIIT 25´
18:00
HIIT 25´
18:00

Green Gold Gym – Mala dvorana

PONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAKSUBOTA
Basic Pilates
17:30
Basic Pilates
17:30

 

Fitness Branimir

SIVE grupe – STARTUP grupe
probni period – grupa će se formirati u slučaju popunjenost od najmanje 50% kapaciteta
ŽUTE grupe – NEAKTIVNE grupe

PONEDJELJAKUTORAKSRIJEDAČETVRTAKPETAK
PILATES
Mihaela

06:30-07:20
Wake Up BODY
Mihaela

06:30-07:20
PILATES
Mihaela

06:30-07:20
Wake Up BODY
Mihaela

06:30-07:20
PILATES
Mihaela

06:30-07:20
Absolute power
Mihaela

07:20-08:10
PILATES POWER
Saša

07:20-08:10
Absolute power
Mihaela

07:20-08:10
PILATES POWER
Saša

07:20-08:10
Absolute power
Mihaela

07:20-08:10
DO YOU DARE
Dalia

08:10-09:00
DO YOU DARE
Dalia

08:10-09:00
GLUTEUS & CORE
Mihaela

16:00-16:50
BODY FLOW
Ivona F.

16:00-16:50"
GLUTEUS & CORE
Mihaela

16:00-16:50
BODY FLOW
Ivona F.

16:00-16:50"
AERO SHAPE UP
Mihaela

16:00-16:50
FAT BURN CONDITIONING
Ivona Č.

16:50-17:40
BODYWEIGHT HIIT WORKOUT
Marin

16:50-17:40
ZUMBA FITNESS
Ivona Č.

16:50-17:40
BODYWEIGHT HIIT WORKOUT
Marin

16:50-17:40
PILATES
Mihaela

16:50-17:40
BOXING
Josip

17:40-18:30
CARDIO & CORE
Mihaela

17:40-18:30
PILATES
Mihaela

17:40-18:30
CARDIO &CORE
Mihaela

17:40-18:30
BOXING
Josip

17:40-18:30
PILATES
Saša

18:30-19:20
TRX & CROSS
Dalia

18:30-19:20
BOXING
Josip

18:30-19:20
TRX & CROSS
Dalia

18:30-19:20
X MOVEMENT
Lea

18:30-19:20
OrlandoFit Pump
Ana P.

19:20-20:10
URBAN ACTIVE
Orlando/Dalia

19:20-20:10"
OrlandoFit Pump
Ana P.

19:20-20:10
URBAN ACTIVE
Orlando/Dalia

19:20-20:10"
ORLANDO PUMP
Ana/Miha

19:20-20:10
POLE DANCE
(početna)
A & Z

20:10-21:10
AERIAL SILK HAMMOCK
A & Z

20:10-21:10
POLE DANCE - početna
A & Z

20:10-21:10
AERIAL SILK HAMMOCK
A & Z

20:10-21:10
FLOW STRECH
A & Z

20:10-21:10
POLE DANCE
(napredna)
A & Z

21:10-22:10
AERIAL HOOP
A & Z

21:10-22:10
POLE DANCE - napredna
A & Z

21:10-22:10
AERIAL HOOP
A & Z

21:10-22:10

 

Rezervacije i otkaz termina mogući su direktno na recepciji fitnessa ili putem telefona.
Reservation and cancellation terms are possible, directly to the reception of fitness, or by phone call.

OFG-kaptol-logoOFG-ggg-logoOFG-branimir-logo

RADNO VRIJEME
ponedjeljak - petak 07.00 do 22.30
Subota 08.30 - 20.30
Nedjelja 15.30 - 20.30

Radno vrijeme
ponedjeljak - petak: 06.00 do 22.30
subota: 08.30 do 20.30
nedjelja: 15.30 do 20.30


Radno vrijeme
ponedjeljak - petak: 06.00 do 22.30
subota: 08.30 do 20.30
nedjelja: 15.30 do 20.30


OPENING HOURS
Monday - Friday 7.00 am - 10.30 pm
Saturday 8.30 am - 8.30 pm
Sunday 3.30 pm - 8:30 pm

OPENING HOURS
Monday - Friday 6.00 am - 10.30 pm
subota: 8.30 am - 8.30 pm
nedjelja: 3.30 pm - 8.30 pm

OPENING HOURS
Monday - Friday 6.00 am - 10.30 pm
subota: 8.30 am - 8.30 pm
nedjelja: 3.30 pm - 8.30 pm

Fitness Kaptol
recepcija@orlandofit.hr
fitnesskaptol@orlandofit.hr
+385 1 4860 805
+385 99 3450 424

Green Gold Gym
recepcija@orlandofit.hr
greengoldgym@orlandofit.hr
+385 1 6465 200
+385 99 3554 424

Fitness Branimir
recepcija@orlandofit.hr
fitnessbranimir@orlandofit.hr
+385 1 6250 005